O projektu

Originalita architektonického řešení

Moderně pojaté řadové rodinné domy vynikají praktickým řešením půdorysu a dispozic. Celými interiéry prostupuje přirozené světlo díky pečlivě zvolené orientaci oken.
Nadstandardní výměry celého projektu
Absolutní výměra pozemku nabízí velkorysou plochu 400m2 /10 domů a 500m2/10 domů vhodnou k dalšímu využití dle konkrétních představ nového majitele (pergola, venkovní posezení, relaxační zóna, vířivka, bazén).
Domy o dispozici 5+kk s obytnou plochou 116m2 jsou navrženy tak, aby zajišťovaly svým obyvatelům klidné, pohodlné bydlení s dostatkem soukromí.

Dvě samostatná parkovací stání a krytá garáž zajišťují vždy pohodlné parkování pro celou rodinu i Vaše přátele.

Předpokládaná finalizace srpen 2023

ŘÍJEN
2022
Začátek výstavby
Začátek výstavby v podobě postupného budování všech základových desek květen 2022 s předpokládaným dokončením říjen 2022.
ÚNOR
2023
Hrubá stavba
Budování svislých nosných konstrukcí, které představují hrubou stavbu domu, střešního pláště a střechy červen 2022 – únor 2023.
DUBEN
2023
Stavba domu
Průběžná výstavba vnitřních nenosných konstrukcí, budování elektroinstalace, vodoinstalace, technické instalace, topení, montáž systému podlahového vytápění a omítky srpen/září 2022 – duben 2023.
KVĚTEN
2023
Stavební aktivity
Postupné stavební aktivity v podobě kompletačních činností v interiéru (zařizovací předměty) a exteriéru (fasády) září 2022 – květen 2023.
Použité moderní technologie a materiály
Veškeré materiály a technologie byly vybírány na míru plánované výstavby. Důraz je kladen na efektivnost a maximální funkčnost celého projektu.
Domy stavěné klasickou zděnou technologií s vynikající tepelnou ztrátou 4,2kWh jsou opatřeny nadstandardními izolačními materiály.
Vytápění řešeno moderními tepelnými čerpadly švédské značky IVT, které se vyznačují maximální úsporností a minimální hlučností. Dále disponují funkcí chlazení, což budoucím majitelům šetří náklady spojené s budováním klimatizace. Samozřejmostí je podlahové vytápění a ovládání dálkové správy topení přes internet.
V koupelně budou použity zařizovací předměty s tzv.smart technologií.
V rámci úspory výdajů a spotřeby pitné vody bude ke každé nemovitosti instalován zásobník pro jímání srážkové vody o objemu 5,8m3.
V rámci úspory výdajů a spotřeby pitné vody bude ke každé nemovitosti instalován zásobník pro jímání srážkové vody o objemu 5,8m3.
Technické řešení pro využití užitkové vody bude uvnitř domu připraveno pro splachování WC, venku pak možnost závlahy zahrady apod.
To vše vybudováno v rámci programu podpory udržitelného hospodaření s vodou v domácnostech.
Pro každou nemovitost zajištěna příprava pro snadné připojení FVE a případně klimatizace.
K domům bude vybudována kompletní infrastruktura inženýrských sítí, jako elektřina, voda, kanalizace, jakož i s jistotou dobudované asfaltové komunikace, chodníky a veřejné osvětlení.
Ke všem použitým technologiím v domácnosti bude zajištěna servisní podpora.
KATALOG VINYLOVÝCH PODLAH
Návrh koupelen
Při plánování celkové koncepce koupelen jsme kladli důraz na funkčnost, praktičnost, pohodlné užívání a nadčasový styl. Design koupelen od předního českého dodavatele SIKO je navržen ve třech barevných variantách – béžová, šedá a pačvork

Koupelny budou osazeny nadstandardními zařizovacími předměty - například vodovodními bateriemi Hansgrohe v podomítkovém provedení, závěsným WC Geberit s technologií Rimfree a bidetovací funkcí, sprchovým koutem s odtokovým žlábkem osazeným zástěnou z čirého skla opatřeným technologií Hüppe Anti-Plaque.
Stavební standardy domů
Uvědomujeme si, že nároky doby se neustále zvyšují. Tedy i my vkládáme touhu do našich domů zařadit nejnovější technologie s ekonomicky udržitelnou úrovní. I přes neustále se zvyšující náklady, jsme rozhodnuti vyšší standard technologie domů udržet.
Veškeré výrobky, technologie a materiály použité při stavbě odpovídají příslušným závazným ČSN, jsou schváleny pro použití v ČR a mají příslušné hygienické a bezpečnostní atesty.
Jedná se o nepodsklepené dvoupodlažní dvojdomy s plochou střechou a se samostatnou garáží na každé straně.
Stěny jsou zděné z cihelných bloků tl.300 mm, obvodové stěny zateplené fasádním zateplovacím systémem.
Obdélníkové základní půdorysy jedné poloviny dvojdomu jsou 7x10 m. Jsou doplněny přizemní garáží délky 6,4 m a šíře 3,5 – 4,5 m (dle vzdálenosti k hranici pozemku).
Okna budou plastová s izolačním trojsklem plněným vzácným plynem. Vstupní dveře do objektu budou bezpečnostní. Jsou navrženy vyztužené, plastové s částečným prosklením.
Technické a stavební specifikace

Zajišťujeme kompletní služby

Postaráme se svým klientům o kompletní servis. Provedeme Vás celým procesem spojeným s koupí nové nemovitosti.
Finanční zajištění formou hypoték.
Hypoteční úvěr pomáháme zodpovědně zajistit tak, aby co nejlépe reflektoval klientovu finanční situaci a možnosti.
Právní servis včetně katastrálních služeb.
Aktivně využíváme služeb profesionální advokátní kanceláře pro uzavírání rezervačních, kupních, úschovních smluv a poradenství. Zajišťujeme podání návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.
Profesionální finanční poradenství.
Ke klientům přistupujeme vždy s ohledem na jejich konkrétní situaci a na finanční řešení nahlížíme komplexně.
Realitní kancelář

NEJSTARŠÍ REALITNÍ
KANCELÁŘ NA HOŘOVICKU

Kdo jsme a co máme 
za sebou?

Právem se pyšníme titulem nejdéle působící realitní kanceláře na Hořovicku. Nabízíme kompletní služby týkající se prodeje a pronájmu vašich nemovitostí.

Zajišťujeme kompletní developerskou činnost týkající se stavebních pozemků, rodinných domů i bytové výstavby, včetně následného prodeje konečným klientům.

Pro státní i soukromý sektor obstaráváme zakázkové výkupy pozemků od stávajících majitelů pro realizaci jejich projektů.
Zajišťujeme posouzení tržní hodnoty nemovitostí pro klientelu notářských kanceláří. Většinou se jedná o nemovitosti plynoucí z pozůstalostí, darů či převodů majetku mezi rodinnými příslušníky.

Máte zájem o rodinné domy na Hořovicku?

info@bydlenivhorovicich.cz
LS REAL s.r.o.
Praha - Nové Město, 
Vyšehradská 320/49, PSČ 12800
Informace o firmě
IČO: 26763460
Datum vzniku: 26.2.2003
Identifikátor datové schránky: e7ii6pv
Společnost s ručením omezeným
© 2024 Reali | Hořovice. Všechna práva vyhrazena